صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

هر روز به جز جمعه ها از ساعت 17:05 به مدت 80 دقیقه

زمان پخش: هر روز به جز جمعه ها

ساعت پخش برنامه: 17:05

مدت برنامه: 80 دقیقه

تکرار برنامه: --

سامانه پیامک:

.

در آشفته بازار معنویت گرایی و رونق بازار دنیا خواهی و رفاه وتنوع طلبی ، چاره ای نیست باید به سوی خدا هزیمت کرد و به رنگ خدا شد تا آرامش و یک رنگی و صفا به زندگی ها برگردد.
برای به رنگ خدا شدن هیچ راهی وجود ندارد جز روی آوردن به قرآن و عترت. از این روی رادیو معارف بر آن شد تا با طراحی برنامه «به رنگ خدا» سبک زندگی مومنانه را در پرتو کلام ناب وحی و عترت تبیین کند.
به رنگ خدا عهده دار فضا سازی فرصت طلایی و نورانی اذان مغرب نیز هست تا شاه‌راه توجه بیشتر به خالق و دل‌کندن از خلق را هموار تر سازد.
«به رنگ خدا» تلاشی است از هنرمندان گروه قرآن و اهل بیت علیهم السلام که با محوریت قرآن و حدیث در صدد نشان دادن راه زندگی دینی است.
این برنامه یک هفته مخاطبان را بر سفره آیات الهی و هفته ی دیگر بر خوان کلام عترت می نشاند.
بیان ثواب اعمال، تهدید های زندگی به رنگ خدا، نگاه روانشناسانه به زندگی به رنگ خدا، پخش تلاوت های زیبا و شنیدنی، داستان هایی از زندگی به رنگ خدا، تلفن های شنوندگان درباره زندگی به رنگ خدا از بخش های متنوع برنامه به رنگ خداست.
سر ساعت 8 شب همه مخاطبان دل های خود را هم نوا با رادیو معارف روانه حرم هشتمین امام مهربانی ها می کنند تا برای زندگی به رنگ خدا از آن امام همام مدد گیرند.
به رنگ خدا همه روزه از ساعت 19:30 مهمان خانه های مومنان است.