صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

28 و 29 اسفند از ساعت 8:40 به مدت 80 دقیقه

ویژه برنامه زنده" مولود کعبه" ضرورت الگوگیری پدران از حضرت علی علیه السلام را با توجه به نامه 31 نهج البلاغه بازگو می کند

به گزارش روابط عمومی رادیو معارف؛ همزمان با سالروز میلاد خجسته مولای موحدان امیرمؤمنان حضرت علی(ع) ویژه‌برنامه زنده «مولود کعبه» ازامواج فضیلت و فطرت به روی آنتن می رود .
در این ویژه‌ برنامه حجت الاسلام مهدی هادی ضمن بیان گوشه ای از فضائل حضرت علی (ع) بعنوان پدر معنوی امت، علت و چرایی نقل این فرمایش حضرت رسول (ص) و چگونگی بهره ی معنوی از منش و سیره این دو پدر به ویژه رسول خدا (ص) را بیان خواهد کرد
همچنین جایگاه و مقام ارزشمند پدر ،ضرورت اهتمام فرزندان به اطاعت از اوامر پدر و توقعات جوانان و بچه ها از پدر،آسیب های عدم رعایت حرمت پدر در خانواده بر فرزندان و الگوگیری پدران از حضرت امیر( ع )با توجه به نامه 31 نهج البلاغه از جمله موضوعاتی است که در این برنامه به سمع شنوندگان خواهد رسید.
ویژه‌برنامه زنده «مولود کعبه» کاری از گروه قرآن و اهل بیت(ع) به سردبیر تهیه‌کنندگی ابوالفضل سلیمانی و گویندگی محمود رضا صابری اراکی و حمید سوری سه شنبه و چهارشنبه ( مورخ 28 و 29 اسفند 97)ساعت 8:40 تقدیم شنوندگان فهیم و عاشقان ولایت مولای متقیان می شود.
علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت این برنامه به صفحه اختصاصی برنامه "مولود کعبه" در پایگاه اطلاع‌رسانی رادیو معارف مراجعه کنند.

مرتبط با این خبر

  • جشن میلاد مولودکعبه از امواج فضلیت و فطرت