شكوه و شكرانه حضور در رادیو معارف

شكوه و شكرانه حضور در انتخابات 11 اسفند را از شبكه رادیویی معارف می شنویم.

1402/11/24
|
12:20

به گزارش روابط عمومی رادیو معارف، ویژه برنامه های متنوع و جذابی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری تدارك دیده شده است.
برنامه «شكوه حضور» به موضوع انعكاس انتخابات مجلس شورای اسلامی و پوشش رسانه ای حضور مردم در انتخابات می پردازد. این برنامه ساعت 9 صبح در 11 اسفند ماه پخش می شود.
برنامه دیگری كه می توانید از رادیو معارف شنونده آن باشید فقه و زندگی نام دارد و به نظام سیاسی در اسلام و نقش مشاركت مردم پرداخته می شود. این برنامه روز شنبه مورخ پنجم اسفند ماه ساعت 14:50 بشنوید.
«حماسه حضور» با هدف تهییج و تشویق مردم به حضور حداكثری در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری است كه از ساعت 9 الی 10 صبح از این شبكه پخش می شود.
گفتنی است برنامه «شاخص» كه به شاخص ها، باید ها و نبایدهای انتخابات و تاكیدات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بر 4 راهبرد امنیت، سلامت، مشاركت و رقابت در انتخابات اشاره دارد ساعت 3:05 و تكرار آن در ساعت 9:45 از رادیو معارف شنیده می شود.
برنامه ای كه ماموریت آن پاسخگویی به شبهات رایج درباره مجلس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی است «خانه ملت» نام داشته و از اول تا یازدهم اسفند ماه از ساعت 16:45 تقدیم مخاطبین می شود.
«نقد و نظر» هم با موضوع بررسی راه های بازیابی نقش مردم در انتخابات با تاكید بر عنصر حق و تكلیف با كارشناسی حجج اسلام عبداللهی و امیری طیبی روز 25 بهمن ساعت 14:50به روی آنتن می رود.
برنامه پر مخاطب «زمزم احكام» هم فراخور ماموریت خود پاسخگوی پرسش های احكامی با موضوع انتخابات است و در ساعت 3:20 و تكرار آن در ساعت 11:25 بدین موضوع می پردازد.
از جمله برنامه های جذاب انتخاباتی برنامه «معیار» است كه هدفش آشناسازی مخاطب با قانون جدید انتخابات مجلس شورای اسلامی است كه از رادیو معارف پخش می شود.
گفتنی است برنامه «همگام با خبرگان» هم با موضوع پاسخ به شبهات رایج درباره مجلس خبرگان و كارایی آن به روی آنتن می رود.
لازم به ذكر است برنامه «شكرانه حضور» با موضوع تقدیر و تشكر از ملت فهیم ایران و قدردانی از حماسه انتخابات مردم و آثار خارجی و داخلی حضور مردم در انتخابات و همچنین آرامش بخش پس از انتخابات، روز 12 اسفند ساعت 10 صبح پخش می شود.

دسترسی سریع