رادیو معارف، سوگوار رحلت حضرت زینب كبری (س)

ویژه برنامه های وفات حضرت زینب(س) در رادیو معارف به مقوله صبر و بازخوانی ابعاد مختلف زندگی عقیله بنی هاشم می پردازند.

1402/11/07
|
10:59

به گزارش روابط عمومی رادیو معارف، حجت الاسلام خدابخش عظیمی_ مدیر گروه قرآن و اهل بیت(ع) _ همزمان با رحلت عقیله بنی هاشم(س) از پخش ویژه برنامه های «اگر زینب نبود» و «صبر یعنی زینب» در این رسانه دینی خبر داد.
وی خاطر نشان كرد: برنامه «صبر یعنی زینب» با كارشناسی حجت الاسلام پسندیده به بیان ابعاد و ویژگی های صبر حضرت زینب سلام الله علیها می پردازد.
این برنامه با تهیه كنندگی خانم سیده منیره موسوی و اجرای حمید سوری جمعه 6 بهمن ساعت 20:15 الی 21 تقدیم مخاطبین می شود.
حجت الاسلام عظیمی برنامه «اگر زینب نبود» را بعنوان ویژه برنامه روز رحلت عقیله بنی هاشم معرفی كرده و اذعان داشت در این برنامه ضمن تبیین تاریخ زندگانی حضرت زینب كبری (س) به بررسی استشهادات قرآنی آن بانوی بزرگوار در خطبه های كوفه و شام می پردازد.
وی همچنین گفت: این برنامه به ترسیم ارادت و اخلاص مدافعان حرم به حضرت زینب كبری (س) از نگاه همسران و مادران می پردازد و نقش شهید سلیمانی و شهدای مدافع حرم را در دفاع از حرم حضرت زینب سلام الله علیها بازگو می كند.
گفتنی است برنامه «اگر زینب نبود» به تهیه كنندگی امیرعباس خاقانی، اجرای رضا هدایت فر و با كارشناسی محقق و پژوهشگر مباحث قرآنی و دینی حجت الاسلام شاه علیزاده، روز شنبه 7 بهمن ماه 1402 ساعت 9 صبح از رادیو معارف پخش می شود.

دسترسی سریع