رادیو معارف، میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام را جشن می گیرد

جشن میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام در رادیو معارف با پخش برنامه هایی شاد و متنوع

1402/11/03
|
15:58

به گزارش روابط عمومی رادیو معارف، شبكه رادیویی معارف در شب و روز ولادت حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام برنامه‌های شاد و متنوعی را تدارك دیده است.
این شبكه رادیویی، چهارشنبه 4 بهمن 1402 در شب میلاد حضرت علی (ع) با ویژه برنامه‌ «مطلع عشق» و نگاهی تاریخی به میلاد امیرالمومنین به استقبال روز پدر می‌رود و روز عید ویژه برنامه «مولود كعبه» را به روی آنتن می برد.
برنامه زنده «مطلع عشق» كه علاوه بر بیان فضایل مولا علی به تبیین جاذبه و دافعه آن امام همام می پردازد در ساعت 20:15 با پخش برنامك های جذاب تقدیم مخاطبان می‌شود. تهیه كنندگی این برنامه را امیرعباس خاقانی و اجرای ان را عباس علی خاقانی به عهده دارند.
گفتنی است پنجشنبه 5 بهمن، ویژه برنامه «مولود كعبه» ساعت 9 صبح به مدت دو ساعت با هنرمندی گویندگان رادیو، آقایان رضا ملایی و مجید گلشیری در فضایی شاد و مفرح، میلاد امیرالمومنین (ع) و روز پدر را جشن می‌گیرد. پدری بودن حضرت امیر برای تك تك مردم، راهكارهای ایشان در حیطه تربیتی فرزندان و الگوگیری برای كارگزاران از جمله موضوعاتی است كه حجت الاسلام محمدحسین عبدی كارشناس برنامه به آن می پردازد.
تهیه كننده این برنامه آقای سید محمد علی حسینیان، خبر پخش برنامك های متنوع و گزارش های مردمی از شهرهای مشهد و قم را به ما داد.
گفتنی است برنامه صبحگاهی «ارمغان» نیز با تهیه كنندگی امیرعباس خاقانی و گویندگی حسن حیدرزاده با موضوع تبیین نقش پدر در تربیت معنوی خانواده با تمركز بر سیره و سبك زندگی حضرت علی علیه السلام را در ساعت 6:50 روز ÷نجم بهمن ماه راهی آنتن رادیو معارف می شود.
لازم به ذكر است «زیارت امین الله» بمناسبت ولادت حضرت علی علیه‌السلام روز پنجشنبه مورخ 5 بهمن ماه، ساعت 14:30 از رادیو معارف پخش می شود.

دسترسی سریع